-3.2 C
Pec
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Ministri Damka nënshkruan marrëveshje me disa komuna

Ministria e Zhvillimit Rajonal ka nënshkruar Marrëveshje Mirëkuptimi me disa komuna në kuadër të Programit për Zhvillim Rajonal PZHR 2023.

Ministri Damka ka nënshkruar sot marrëveshjet me Komunës e Podujevës, Gjilanit, Junikut dhe Mitrovicës së Jugut./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...