8.7 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi sot në mesditë qendron në komunën e Istogut

Me  këtë rast Ministri Gashi  në orën 13:00  vizitonë Palestrën Sportive në këtë Komunë dhe do të takojë hendbollistët e Istogut e me pas do të vizitojë Komunën e Istogut, ndërsa në ora 14:30 do të bëj përurimin e Qendres Rinore në Banjë

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...