8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Ministri Matoshi viziton Skenderajn dhe Dragashin

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor,Fatmir Matoshi sot viziton komunën e Skenderajt, ku do të organizohet ceremonia e fillimit të punimeve për rregullimin e shtratit të lumit Klina, që është investim i Qeverisë së Kosovës me vlerë prej  300 mijë euro.

Po ashtu ministri Matoshi sot viziton edhe Dragashin ku do të fillojnë punët për rregullimin e trotuarit në sheshin kreysore të Dragashit investim i qeverisëqë kap velrën prej 560 mijë erove.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...