17.2 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Ministria Arsimit prezanton zyrtarisht fillimin e procesit te Rishikimit të Teksteve Shkollore

Ditën e sotme, Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, do të prezantojnë zyrtarisht fillimin e procesit te Rishikimit te Teksteve Shkollore.

Gjatë këtij organizimi, e pranishme do të jetë ministrja e arsimit, Arbërie Nagavci. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...