16 C
Pec
E martë, 30 Maj, 2023

Ministria e Brendshme dhe Inspektorati Policor, oganizojnë një konferencë lidhur me luftimin e korrupsionit kufitar

Inspektorati Policor i Kosovës, në bashkëpunim me ICITAP-in, organizojnë konferencën rajonale me temën “Parandalimi dhe luftimi i korrupsionit në policinë kufitare”.

Në këtë konferencë që fillon në orën 09:30, merr pjesë dhe ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...