14.7 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Ministria e Financave shpall konkurs për drejtor të njësisë për inteligjencë financiare

Ministria e Financave shpall konkurs për drejtor të njësisë për inteligjencë financiare.

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve njofton të interesuarit që afati i fundit për të aplikur në konkursin për Drejtor të Njësisë për Inteligjencë Financiare është data 27 shkurt 2023./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...