4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, organizon pritje zyrtare për nderë të Ditës së Pavarësisë së Ukrainës

Në nderë të Ditës së Pavarësisë së Ukrainës, organizohet pritje nga Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, ku do të jenë prezentë gazetarët ukrainas të cilët përmes projektit “Journalists in Residence Kosovo”.

Kjo mbledhje fillon në orën 11, ndërtesën e MPJD-së.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...