16 C
Pec
E martë, 30 Maj, 2023

Ministrja e Drejtësisë shtron iftar për kabinetin saj

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, sonte ka dalë në iftar me kabinetin e saj.

Këtë e ka bërë të ditur Berita Abazi, Asistente Ekzekutive e Ministres, përmes një postimi në Facebook.
Pjesë e këtij iftari ishin edhe asistentet politike në këtë ministri, Valëza Sadriu dhe Nazlie Bala./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...