-0.3 C
Pec
E premte, 8 Dhjetor, 2023

Ministrja e Jashtme gjermane nesër udhëton për në Izrael

Ministrja e Jashtme e Gjermani, Annalena Baerbock, nesër do të udhëtojë për në Izrael, raporton The Guardian.

Vizita e Baerbock vjen në një kohë shumë të vështirë, pasi që nga dita e shtunë janë duke vazhduar luftimet mes Izraelit dhe Gazës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...