15.1 C
Pec
E diel, 26 Mars, 2023

Ministrja Haxhiu pret në takim homologun nga Shqipëria

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, do ta pres sot në takim Ministrin e Drejtësisë së Shqipërisë, Ulsi Manja.

Sipas njoftimit të MD’së, në takim do të marrin pjesë edhe kryetarët e Odave të Noterëve, Ndërmjetësuesve dhe Avokatëve të të dyja shteteve.

Takimi mbahen në orën 15:00.

“Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, pret në takim ministrin e Drejtësisë së Republikës së Shqipërisë, Ulsi Manja. Në takim do të marrin pjesë edhe kryetarët e Odave të Noterëve, Ndërmjetësuesve dhe Avokatëve të të dyja shteteve”, thuhet në njoftim. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...