29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Ministrja Nagavci certifikon pjesëmarrësit në trajnimet për karrierë dhe drejtime tjera

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci  bën certifikimin e  pjesëmarrësve në trajnimet: Edukimi në Karrierë, Këshillimi në Karrierë dhe Kompetenca Digjitale, në kuadër të projektit  “Aftësim për tregun e punës”, merr pjesë edhe Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jörn Rohde.

Ky organizim fillon në orën 09:30, në Shkollën “Xhemajl Mustafa”, në Prishtinë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...