13.7 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

Miratohet projektligji për detyrat dhe kompetencat e Delegacionit shtetëror

Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime strategjike ka shqyrtuar Projektligjin për detyrat, përgjegjësitë dhe kompetencat e Delegacionit shtetëror të Kosovës në procesin e dialogut me Serbinë.Me 5 vota për, 4 kundër ky projektligji ka kaluar në Kryesi për të vazhduar tutje në seancën plenare të Kuvendit.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...