29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Mjeku kujdestar tregon gjendjen e tre të plagosurve në Pejë

Babai dhe dy djemt e tij kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Pejë.

Mjeku kujdestar Besnik Ibraj ka treguar për gjendjen e të plagosurve.

Ai për “Radio1” ka thënë se njëri nga të plagosurit është në gjendje të rëndë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...