24.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Modelja ruse ‘e çmendur’ pas Don Xhonit: Dashuria nuk ka fe e as nacionalitet

Modelajo ruso-koreane, Ariana Lirey, e ka shprehur tashmë publikisht pëlqimin e saj për reperin nga Drenica, Don Xhon.

Së fundmi, ajo përjetësoi fytyrën e artistit shqiptar në krahun e saj, duke bërë që Don Xhon të jetë gjithmonë ‘afër saj’.

Modelja bëri një video të re në Instagram mbi të cilën shkroj shqip: “Ju jeni gjithmonë me mua”, duke vënë në pah tatuazhin dhe fytyrën e reperit.

Më pas, ajo tha se në dashuri nuk ka e as nacionalitet duke shtuar dyshimet se modelja mund të ketë rënë në dashuri me Don Xhonin, njofton Klan Kosova.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...