5.4 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Modelja shqiptare që po “çmend” italianët (Foto)

Jori Delli u bë e njohur verën e kaluar kur u shfaq në “Sportitalia”. Ajo është me origjinë shqiptare, por është rritur e formuar si modele në Torino.

23-vjeçarja ka shfaqur simpatinë për kuqezinjtë e Milanit dhe tashmë është një yll në ngjitje në shtetin fqinj.

Në faqen e saj në Instagram, Jori poston foto artistike, të cilat marrin plot pëlqime dhe komente pozitive./Top Channel

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...