9 C
Pec
E premte, 7 Maj, 2021

Momenti i rrahjes mes lojtarëve në ndeshjen Ponte Prizreni – Peja (VIDEO)

Në FIVE STAR Superligën e Kosovës është duke u zhvilluar gjysmëfinalja në mes Ponte Prizrenit dhe Pejës.

Në përfundim të pjesës së parë ka ndodhur një incident, ku ka edhe të lënduar njofton klubi pejan përmes një postimi në Facebook.

Njoftimi i plotë i klubit “verdhezinjë”:

Ngjarje te tmerrshme ne perfundim te pjeses se pare!

Deri sa ekipa ishte duke u larguar drejt deshtoreve per pushimin e pjeses se pare, shikuesit dhe nje pjese e stafit e lojtareve te ekipes vendase na jane versulur si me keq ndaj ekipes tone.

Ka edhe te lenduar nga kjo perleshje!

https://www.facebook.com/watch/?v=1090088604734673

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...