18.8 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Momenti kur Azgan Mërnica shkon të vetëdorëzohet (VIDEO)

Report Tv siguron videon e momentit kur Azgani Mërnica hipën në makinë për tu vetëdorëzuar.

Në video i riu duket i qetë, madje në fytyrë 23 vjeçari ka dhe një të qeshur. Familjarët përcjellin vrasësin e dyshuar të policit si një hero.

Baba dhe daja i tij kanë ndihmuar të vetëdorëzohet. Ndërsa një grua dëgjohet të thotë “Zotin para”./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...