8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Monika eliminohet nga Big Brother VIP 2

‘Vëllai i Madh’ i madh e ka mbyllur televotimin për këtë javë.

Kësaj radhe të nominuar ishin të gjithë banorët e shtëpisë dhe deri më tani kjo ishte hera e parë që komplet kasti ishte në nominim.

Banorët e parë dhe të dytë që kanë vazhduar garën kanë qenë Shqipja dhe Blerando.

Pas tyre banorët që kanë shpëtuar kanë qenë të nominuar ishin; Ganiu,  Lumëbardhi, Kader, Alby, Santiana, Edona, Ylli, Blero, Besi, Alba dhe Azemi.

Në fund mbetën tre banorë ku i pari nga ta u shpëtua Adri dhe Iliriana.

Monika dhe Linda ishin të fundit dhe ajo që u largua me votat e publikut ishte Monika./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...