7 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Mot i keq në jug të Shqipërisë, stuhi dhe rënie gurësh në rrugë – mjegulla pushton tunelin

Moti i keq ka përfshirë rajonin e Sarandës mesditën e kësaj të diele.

Reshje të dendura breshëri dhe furtunë është regjistruar në zonën e Delvinës, ndërsa pamjet më poshtë i përkasin rrugës “Kardhiq-Delvinë”.

Në këtë aks, përveç shiut dhe pranisë së gurëve në rrugë ka edhe mjegull të dendur. Nga mjegulla është “pushtuar” edhe tuneli atje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...