20.2 C
Pec
E diel, 20 Qershor, 2021

Mot me diell dhe vranësira të lehta

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se këto dy ditë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Sipas IHK, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18- 19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes, me intensitet të lehtë deri në mesatar. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...