0 C
Pec
E martë, 2 Mars, 2021

Moti për ditën e nesërme

Të dielën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende–vende me reshje të dobëta bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -9 deri -6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -4 deri -2 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja me shpejtësi 1-7m/s. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...