8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në territorin e Kosovës, sot pritet të mbretëroj mot me diell. Temperatura më e lartë e ditës pritet të shënoi 36 gradë Celsius.

Për nesër meterologët parashikojnë mot të ndryshueshëm dhe me  reshje lokale të shiut. Vlerat minimale dhe maksimale të temperaturës do të luhaten nga 15 gradë Celsius me e ulëta deri me 31 gradë Celsius me e larta./njëshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...