5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në territorin e Kosovës, sot pritet të mbretëroj mot I vranët dhe me intervale të kohë pas kohëshme me diell. Temperatura maksimale e ditës pritet të shënoi 22 gradë Celsius.

Për nesër meterologët parashofin mot me diell, ndërsa temperaturat do të luhaten nga 10 deri 24 gradë Celsius./njeshi/

Loading…
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...