8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në territorin e Kosovës sot do të mbretëroi mot i vranët dhe me reshje të dobëta të shiut. Temperatura me e lartë e ditës pritet të shënoi 21 gradë Celsius.

Për nesër meterologët parashofin mot me diell. Temperaturat e ditës do të luhaten nga 11 më e ulta deri në 24 gradë Celsius me e larta e ditës/njëshi/.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...