14.1 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Në territorin e Kosovës sot do të mbretëroj mot me diell. Temperatura më e lartë e ditës pritet të shënoi 15 gradë Celsius.

Për nesër meterologët parashikojnë mot të ngjajshëm me sot ndërsa temperaturat do të luhaten nga 2 gradë Celsius me e ulta deri në 15 gradë Celsius me e larta e ditës.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...