11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Sot në territorin e Kosovës, do të mbretëroj mot i vranët dhe me rreshje të kohë pas kohëshme të shiut. Temperatura maksimale pritet të shënoj 16 gradë celsius.

Për nesër meterologët parashofin mot të ngjajshëm me sot. Temperaturat e ditës do të luhaten nga 6 deri në 16 gradë celsius./njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...