8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Sot në territorin e Kosovës, do të mbretëroj mot me diell dhe me vransira kalimtare. Termperatura me e lartë e ditës pritet të shënoj 17 gradë celsius.

Nesër pritet të rikthehet sërish moti i vranët me mundësi të rreshjeve të shiut. Temperaturat e ditës do të luhaten nga 4 deri në 15 gradë celsius. /njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...