2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Moti sot dhe nesër në Kosovë

Sot në territorin e Kosovës, do të mbretëroi mot I vranët dhe me rreshje lokale shiu. Termperatura me e lartë e ditës pritet të shënoi 15 gradë celsius.

Nesër meterologët parashofin përmirësim gradual të motit dhe ngritje të temperaturës e cila do të luhatet nga 5 deri ne 18 gradë celsius. /njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...