3 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Motoçikleta përplaset me një veturë, pamje nga aksidenti në Ferizaj

Një aksident rrugor ka ndodhur rreth orës 10:00 në Ferizaj.

Aty janë përfshirë një motoçikletë dhe një veturë.

Indeksonline ka siguruar disa pamje.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...