9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Motrat e papërmbajtshme – foto

Motrat Kardashian-Jenner njihen për stilin e tyre të veçantë dhe guximin për të eksperimentuar me gjithçka.

Së fundmi, Khloe, Kendall dhe Kourtney kanë realizuar një set fotosh mjaft provokuese. Në foto shfaqen krah njëra-tjetrës në pozicione mjaft provokuese.

Khloe mbante veshur një “bodysuit”, ku nxirrte në pah format e saj trupore. Ndërsa Kourtney, nënë e tre fëmijëve, kishte zgjedhur të pozonte me një fustan rrjetë, duke nxjerrë të pasmet e saj.

Kendall u shfaq mjaft seksi me një fustan të kuq, të cilin e kishte kombinuar me një palë geta të zeza.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...