26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Mourinho prezantohet te Fenerbahce, rreth 250 mijë persona po e ndjekin live

Jose Mourinho është trajneri i ri i Fenerbahces.

Pas largimit nga Roma në janar, trajneri portugez e ka marrë drejtimin e gjigantit turk.

E në prezantim rreth 250 mijë persona po e ndjekin live në kanalin e youtubes.

“Ju premtoj, që nga tani, unë ju përkas juve si familje. Fanella e Fenerbahces është sikur lëkura dhe kockat e mia. Faleminderit për dashurinë tuaj për mua. Normalisht një trajner e sheh dashurinë pas ndonjë fitoreje, por unë e shoh këtë dashuri menjëherë. Kjo është një përgjegjësi e madhe”, vazhdoi tutje Jose Mourinho.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...