23.4 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Mozzik dhe Lotina Haziri pozojnë me unaza?

Prive ka zbuluar se reperi Mozzik dhe prezantuesja Lotina Haziri janë në një lidhje dashurie.

Pas këtyre lajmeve, dyshja nxiti spekulime se edhe janë fejuar.

Të dy u shfaqën me unaza, që besohet të jenë unazat e fejesës.

Mozzik dhe Lotina, e cila është gjithashtu vajza e politikanit të njohur Lutfi Haziri, janë parë së fundmi duke kaluar kohë së bashku në pushimet e tyre në Afrikë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...