8.5 C
Pec
E enjte, 30 Nëntor, 2023

MPJ: Kosova dënon ashpër sulmin terrorist kundër Izraelit

Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka dënuar sulmin terrorist kundër Izraelit. MPJ në një reagim në platformën “X” kanë shkruar se Kosova qëndron në solidaritet të plot me Izraelin në këto momente të tmerrshme.

“Kosova dënon fuqishëm sulmet terroriste kundër Izraelit. Ne qëndrojmë në solidaritet të plotë me Izraelin në këto momente të tmerrshme. Lutjet tona janë për viktimat, familjet e tyre dhe gjithë Izraelin”, shkruhet në reagim./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...