0.2 C
Pec
E martë, 30 Nëntor, 2021

Mposhten Lakers dhe Clippers, rezultatet e takimeve në NBA

Ka përfunduar një tjetër xhiro në NBA, me skuadrat që u dashtë të angazhoheshin me shumë për të arritur te triumfet, por edhe disa që pësuan disfatë.

Los Angeles Lakers është mposhtur në shtëpi nga New York Knicks me rezultat 106-100.

Humbje në këtë rreth ka pësuar edhe rivali lokal, Los Angeles Clippers , që u mposht nga Dallas Mavericks, 112-104.

Portland Trail Blazers fitoi me 19 pikë dallim përball Denver Nuggets, me shifrat 119-100.

Fitore në këtë raund mori edhe Miami Heat që ia doli me shumë mund të mposhte Detroit Pistons, 100-92. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...