24.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

MSH publikon listën e personave që duhet të marrin nesër dozën e dytë të vaksinës anti-COVID

Ministria e Shëndetësisë ka ftuar qytetarët që në bazë të listës së publikuar të paraqiten për të marrë dozën e dytë të vaksinës anti-COVID.

Përmes një komunikate për medie, MSH-ja ka publikuar emrat dhe terminet për 351 personat që duhet të marrin nesër vaksinat./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...