17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Muhaxheri e Asllani takojnë elektoratin e LDK-së në Lugun e Leshanit

Dega e LDK-së në Pejë ka njoftuar se Kandidati i këtij subjekti për kryetar të Pejës dhe kryetari aktual i komunës Gazmend Muhaxheri i shoqëruar nga n/Kryetari i Komunës, kandidat për Asamble komunale Fatmir Asllani kanë takuar elektoratin e LDk-së në Lugun e Leshanit.

Në takim janë promovuar projektet zhvillimore të planifikuara për këtë zonë.

Kanë marrë pjesë edhe krerë të lartë nga LDK, Kujtim Shala e Hykmete Bajrami.

Njoftimi plotë:

Kryetari Gazmend Muhaxheri takoi elektoratin e Lugut të Leshanit ku i promovoi projektet zhvillimore të planifikuara për këtë zonë si dhe kandidatin për asamble Fatmir Asllanin. Në këtë takim ishin të pranishëm edhe deputetet Kujtim Shala dhe Hykmete N. Bajrami.

Fitorja jonë është e #Sigurt sepse është punuar fort në vitet e kaluara dhe qytetarët tashmë janë të bindur se Gazmend Muhaxheri është më i miri #PërTëGjithë

#GazmendMuhaxheri 160.#fatmirasllani 38.’-thuhet në njoftim./Njeshi/

Artikull i Sponsorizuar

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...