3.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Muhaxheri i drejtohet LDK-së para Kuvendit: Më 19 Nëntor të ngritemi si një

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, sipas kompetencave të përcaktuara me nenin 17 të Statutit të LDK-së, ka ftuar Kuvendin e X-të Zgjedhor të Lidhjes Demokratike të Kosovës me datë 19 nëntor 2023.

Pas kësaj ftese, për elektoratin e opinionin ka ardhur thirrja e N/kryetarit të këtij subjekti dhe kryetar i komunës së Pejës Gazmend Muhaxheri, i cili, ngjarjen e ka përshkruar si tejet të rëndësishme për proceset e ardhshme.

Postimi i plotë:

’19 nëntor 2023, është dita e Kuvendit të X-të Zgjedhor të LDK-së. Në të njëjtën ditë, është edhe një ngjarje e madhe: thirrja për Konventën Programore “Rruga e Re”. Të festojmë së bashku, dhe të ngritemi si një!’-shkruan Muhaxheri./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...