22 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Muhaxheri: Moment historik binjakëzimi mes Pejës dhe Ulqinit

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri e ka vlersuar si moment historik binjakëzimin mes Pejës dhe Ulqinit.

Ai thotë se ky binjakëzim do të hap dyer të reja bashkëpunimi në fusha të ndryshme.

Postimi i plotë:

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...