13.4 C
Pec
E enjte, 16 Maj, 2024

Muhaxheri: Pak fjalë, shumë punë!

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri, ka publikuar disa foto në Fb ku shihen disa prej rrugëve të asfaltuar nëpër fshatrat e Pejës.

Ai ka nënvizuar se infrastruktura lokale po përparon me rritme të shpejta me çka nuk ka fshehur gëzimin.

Në fund ai ka porositur që të punohet më shumë e të flitet më pak.

“Rrugët lokale në fshatrat e Pejës po rregullohen dhe asfaltohen, me ç’rast infrastruktura lokale po përparon me shpejtësi. #PakFjaleShumePune”- shkruan Muhaxheri. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...