0.6 C
Pec
E hënë, 30 Janar, 2023

Mungon kuorumi, dështon mbledhja e Komisionit për Buxhet

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere, ka dështuar të mbajë mbledhjen e radhës për shkak të mungesës së kuorumit.

Në këtë mbledhje ishte paraparë shqyrtimi i raportit me Amendamente i Komisionit Funksional për Projektligjin për Byronë Shtetërore dhe Konfiskimin e Pasurisë së Pajustifikushme.

Kryetari i këtij komisioni, Armend Muja, ka kërkuar që mbledhja të shtyhet për një orë. Muja ka thënë se të premten është paraparë raportimi i ministrit të Financave, Punës dhe Trasnsfereve, Hekuran Murati. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...