14.7 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Musliu Shoshi voton pro tërheqjes së mjeteve nga Trusti, fton edhe deputetët tjerë të reflektojnë

Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu Shoshi njofton se do të votojë pro tërheqjes së mjeteve nga Trusti.

Ajo fton edhe deputetët tjerë që të reflektojnë përballë kësaj kërkese të qyetarëve.

“Te enjten, në seancën e Kuvendit do të jetë në rend dite miratimi i tërheqjes se një pjese të mjeteve nga TRUST-i. Unë do të votoj PËR dhe ftoj deputetët që të reflektojnë përballë kësaj kërkese të qyetarëve. Me besimin dhe vlerësimin tuaj ne jemi në Kuvend. Andaj, gjithmonë jam për Ju dhe me Ju”, shkruan ajo. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...