13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Mustafa ngushëllon familjen e veprimtarit Idriz Gërvalla

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka ngushëlluar familjen e veprimtarit të çështjes kombëtare, Idriz Gërvalla me rastin e vdekjes së tij.

“Me pikëllim morra lajmin se është ndarë nga ne fizikisht atdhetari i devotshëm dhe veprimtari i çështjes kombëtare Idriz Gërvalla”.

“Në emrin tim dhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe miqve, me të cilët ndajmë dhimbjen dhe pikëllimin.I qoftë i lehtë dheu i Kosovës”.

Loading…
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...