23.2 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Nagavci sot mban konferencë për media

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, sot do të mbajë konferencë për media në orën 13:00.

“Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci mbanë konferencë për media. Konferenca mbahet sot (21 gusht 2023), ora 13:00, kati I, MAShTI.”

Në njoftim nuk është bërë e ditur arsyeja, mirëpo ditëve të fundit ka pasur kritika ndaj Nagavcit për mosshpërndarjen e teksteve mësimore. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...