2.9 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Naim Abazi dhe Halil Kastrati, ia shtrinë dorën e pajtimit njëri-tjetrit

Gjatë gjithë javës ka pasur një debat për një deklaratë të Naim Abazit për Halil Kastratin në emisionin Mirage, që transmetohet në youtube

Naimi Abazi dhe Halil Kastrati janë parë sot të buzëqeshur krah njëri-tjetrit në një takim që këta dy kanë organizuar së bashku.

Derisa këngëtari kishte kërkuar të falur për deklaratat e tij, tërthorazi në një video adresim, me një deklaratë në Facebook ka reaguar edhe Halil Kastrati, i cili ka thënë se ai asnjëherë nuk ka pasur ndonjë gjë të keqe me Naimin.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...