9.5 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Nazmi Gripshi shpallet “Ylli i Javës”

Federata e Futbollit e Kosovës,  dhe Albi Mall Superliga kanë vazhduar me ndarjen e çmimit “Ylli i Javës”!

Ky çmim për javën e 23-të të super ligës  i ka takuar futbollistit të FC Ballkanit, Nazmi Gripshit

Vlerësimi i më të mirë të javës është bërë nga komisioni i veteranëve të futbollit, në përbërje: Zeqir Hasi, Shefki Misini dhe Bekim Domniku. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...