4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

NBA: 9-të ndeshje -rezultatet dhe renditja aktuale në konferencën lindore dhe perëndimore

Cleveland Cavaliers 107-104 New York Knicks

Detroit Pistons 121-112 Washington Wizards

Indiana Pacers 99-90 Charlotte Hornets

Toronto Raptors 127-125 Brooklyn Nets

Chicago Bulls 99-112 Milwaukee Bucks

Houston Rockets 120-104 Dallas Mavericks

Minnesota Timberwolves 123-120 L. A. Clippers

Oklahoma City Thunder 120-111 Portland Trail Blazers

Denver Nuggets 103-87 Miami Heat

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...