19.1 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Ndahet nga jeta nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali saj vrau bashkëshorten

Ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm Zyrafete Lajqi, nëna e Edmond Lajqit burrit që vrau gruan dje në Pejë.

Burimet bëjnë të ditur se nëna e Edmondit, po vuante nga një sëmundje e rëndë dhe ishte e shtrirë që një kohë në spital.

Edmond Lajqi po mbahet në paraburgim me akuzën se mëngjesin e djeshëm ka vrarë gruan e tij, Gjyljetën për motive deri më tani të panjohura. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...