29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Ndahet nga jeta një grua në Prizren, familjari ankohet se asaj nuk iu dha tretman mjekësor

Një grua në Prizren ka vdekur mesnatën e së hënës, dhe një familjar i saj po akuzon stafin spitalor, për mosdhënie të tretmanit mjekësor.

Rasti është bërë i ditur, në raportin 24 orësh, të Policisë së Kosovës.

”Prizren /21.05.2024 – 02:44. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se viktimës femër kosovare nuk i është dhënë tretman mjekësor dhe si pasojë viktima ka vdekur pas një kohe të shkurtër. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...