9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

Ndalohet personi që dyshohet se sulmoi gazetarin në Pejë

Gjatë ditës u raportua për sulm ndaj një gazetari në Pejë. Siç raportuan mediat lokale, gazetari u sulmua dhe u fye nga një person.

Shkodran Nikçi, zëdhënës në Prokurorinë Themelore të Pejës, tha se personi i dyshuar është ndaluar.

“Është ndaluar personi i dyshuar për veprën penale “sulmi”, në kohëzgjatje prej 48 orësh”, tha Nikçi./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...