27.1 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Ndërmarrja Publike lokale ‘EKO – SIG’ zhvilloi takimin e Bordit

Bordi Drejtues i Drejtorëve të Ndërmarrjes Publike lokale të Pejës ‘EKO-SIG’ Sh.A. në Pejë, ka zhvilluar takimin e radhës.

Kryetari i Bordit Artan Gashi, pas takimit ka deklaruar për ‘RADIO 1’ se Bordi, ka aprovuar me plotësime, të gjitha rekomandimet e Komisionit të Auditimit.

Në takim janë trajtuar edhe çështje tjera me rëndësi dhe ndikim të drejtpërdrejt në mirëmbajtjen infrastruktorore dhe ambientale në komunën e Pejës.

Nga Kryeshefi Ekzekutiv i Ndërmarrjes, Esat Adbullahu është raportuar për mbarëvajtjen e procesit të punës./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...